Tomáš Frýdek

28.6.2015

Zabere to jen 6 min času

REFERENCE PRO LITECOM s.r.o.

Podnikám několik let. Vlastním dvě světové franchisy. Jsou to dva osvědčené systémy, které poskytují služby v oblasti realit a cestovního ruchu. Myslel jsem, že dobrý systém je sázka na jistotu úspěšného podnikání. Jenže mé firmy jaksi zamrzly – moc mi to nefungovalo.
Pro představu, měl jsem nějaké dluhy, mí zaměstnanci nešli řídit, moc jsem pracoval - nic z toho neměl, rodina mne neznala a já ztrácel víru v ty dokonalé systémy a v sebe, a taky jsem nespal! Ve firmách panovaly zlé vztahy.

Jmenuji se Tomáš Frýdek a Litecom s.r.o. jsem si nenašel, oni našli mne. Zavolali zrovna když jsem řešil co dál se svými společnostmi. Já jim moc nevěřil (dnes vím že neoprávněně), ale pan Orálek, majitel Litecomu mne přesvědčil, že jsem schopen pod jeho vedením dosáhnout dobrých výsledků. Chtěl jsem si svoje firmy dát do pořádku, tak jsem si řekl, že buď to s Litecomem dopadne, nebo udělám o jeden kopanec více.

Před první konzultací jsem nic konkrétního neočekával, ne proto, že bych neměl cíl, ale proto, že jsem si absolutně nedokázal představit co se mnou pan Orálek bude dělat.
Od první chvíle mne pan Orálek překvapil svým přístupem. Byl jsem na mnoha školeních pořádaných světovými organizacemi, ale takovou práci jsem zažil poprvé!
V podstatě jsem nedostal žádné nové informace, ale jaksi jsem si přišel na ty základní věci, které mi bránily v rozvoji. Nikdy bych sám nezjistil, co přesně stálo za mým úpadkem. Toto jsem již četl v referencích na pana Orálka a musím ostatním dát za pravdu.
Pan Orálek mne doposud vedl, to by hned tak někdo nedokázal, takže mi najednou věci v mém podnikání začaly docházet! „Starým“ informacím jsem porozuměl a co více, dokázal jsem je hned aplikovat do života mých firem.

Po několika měsících spolupráce jsem dostal své podnikání do stavu, o kterém jsem při prvním setkání s Litecomem ani nesnil.
Úplně jsem zastavil růst dluhů!
Na mém trhu plném konkurence, na trhu kde už není žádný prostor, najednou moje firma (cestovní agentura), našla tolik místa – přesně jsem zvýšil své objemy v posledních dvou měsících o 120% oproti minulému roku.
Z mých zaměstnanců, podotýkám že nikoho jsem nevyměnil, jsem udělal pracovité poslušné pracovníky, vysoce produktivní – dokonce jsem na ně hrdý.
Ve firmách panuje dobrá atmosféra, mezi námi je dobrá komunikace.
JÁ JSEM POCHOPIL, ŽE ŽÁDNÝ SEBE LEPŠÍ SYSTÉM NEMŮŽE FUNGOVAT, POKUD NEDOKÁŽI POROZUMĚT ZÁKLADNÍM PRONCIPŮM PODNIKÁNÍ – TAK ZÁKLADNÍM, ŽE JSEM JE SÁM NALÉZT NEMOHL. JO A TAKY SPÍM!!!

Toto vše jsem dostal od Litecomu, a to není vše, poněvadž ve spolupráci pokračujeme. Pokud nevěříte – tak nevěřte dál, ale vyzkoušejte Litecom, poněvadž to co nevíte, nikdy nemůžete změnit!!

Děkuji panu Orálkovi

V Břeclavi dne 20.8.13

Tomáš Frýdek
Delta Real Estate, s.r.o.
(bývalý majitel TORA tour, s.r.o.)
Mob:603 806 250
Email: frydek@tora.cz