Tomáš Kučera

28.6.2015

Zabere to jen 6 min času

PODĚKOVÁNÍ

Tento rok mi zavolal, nějaký člověk z Litecomu a byl velmi neodbytný. On mi zavolal několikrát a přiměl mne podívat se na web Litecomu. Tam jsem si přečetl pár referenci, v referencích stálo, že až s panem Orálkem začali vidět věci jak jsou. Řekl jsem si „I když jsem přesvědčený, že se nemohu ani já a ani moje podnikání zlepšit, otestuji je – co předvedou“. Uplynulo pár měsíců a dnes píši referenci já.

Podnikám ve stavební džungli již 15 let. Moje firma patří mezi největší montážní firmy v ČR, které se specializují na montáž oken. V této branži se nedá nic dělat - zlepšovat, role jsou rozdané a moje firma se musí přizpůsobit. Toto byli moje myšlenky před začátkem první konzultace.

Jako šéf jsem se hodně rozčiloval, firmu jsem řídil velmi komplikovaně, lidé mne neposlouchali, klienti se mnou mávali a já myslel, že je to ok. První mé zjištění bylo pro mne šokující, já mohu podnikat jinak.

Začali jsme zostra, ale nenásilnou formou. Nejdříve mne pan Orálek vyvedl z mé „neomylnosti“, pak mi ukázal řešení a ještě mi pomohl zavézt věci do praxe. Takovou nenásilnou, ale nekompromisní prací procházíme mým podnikáním a odstraňujeme jednu chybu za druhou.
Těch chyb se najednou odkrylo nějak mnoho, už spolu pracujeme několikátý měsíc a stále nejsme u konce. To neznamená, že si pan Orálek chyby vymýšlí, já si na ně přicházím sám.

Od chvíle kdy mne pan Orálek přesvědčil, že se mohu zlepšit, od té chvíle jsem začal vidět. Uvědomil jsem si, že být slepý, je hrozná věc. Nejhorší na slepotě je ten fakt, že člověk si myslí že vidí!! Když jsem zjistil, že moje schopnosti, jsou to jediné co ovlivňuje úspěch celé skupiny a že já sám jsem ten, kdo své vlastní schopnosti brzdí jedinou skutečností a to je přesvědčení že už nelze být lepší, dostal jsem novou chuť do práce a moji kolegové se mnou!!!
Výrazně jsem zlepšil komunikaci s mými klienty, ve firmě i v obchodě se začínají dít věci, které mám pod kontrolou. Dokonce mí velcí partneři mne respektují, respektují a poslouchají mé názory ohledně toho co já umím.
Zlepšil jsem i finanční situaci tím, že jsem zjistil jak snadné je vymoci z lidí finance, bez, agentur, soudů, bez více nákladů a velice rychle.

Největší radost mám ze zjištění, že mohu být lepší člověk a nic mne to nestojí (krom ceny pana Orálka, ale to je zanedbatelné přínosům, které mám), že nemusím jít na vysoké školy a hlavně, že mohu zlepšovat své okolí – přátelé a kolegové mohou být lepší. Já jsem schopen vše co zjistím v konzultacích rychle aplikovat, dokonce u toho nemusím přemýšlet, jako bych dělal to co mne pan Orálek učí a trénuje odjakživa!!

Spolupráce s Litecomem pokračuje a já se vždy těším, že se posunu dál, že zjistím nové věci o sobě a o mém podnikání – prostě budu lepší!!
Pokud opravdu chcete být lepší, věci okolo sebe změnit – tento kouč Pepa Orálek Vám pomůže!!

Děkuji Pepovi Orálkovi a jeho lidem

V Prostějově dne 20.9.13

Tomáš Kučera
Montáže Kučera s.r.o.
Mob: 602 760 451
Email: kucera@montazekucera.cz