Jiří Čekal

28.6.2015

Zabere to jen 5 min času

Reference

V roce 2012 jsem se dostal do svízelné situace. Měl jsem velký zmatek v podnikání. Málo peněz, hodně dluhů. Byl jsem dost zesláblý. Nic mi nefungovalo. Dalo by se říci, že jsem myslel, že moje firma končí. Možná by skončila, kdybych nepotkal Litecom, ale já ho potkal a kdyby sem moc nepatří.

Nevím jak to v Litecomu udělali, že mne našli, ale já je v této špatné situaci nevyhledal, vlastně tady je vidět jak to byla beznadějná situace, když jsem se ani nesnažil najít pomoc. Dobře pomoc si našla mne.

Když pan Orálek z Litecomu přišel poprvé, všude u mne panoval zmatek, měl jsem vysoké pohledávky, málo peněz teklo do firmy, chaos byl i v řízení mých podřízených, kteří mne spíše rozčilovali, než aby mi pomáhali a ještě k tomu jsem byl zavalen hrozbami mých věřitelů.

Pan Orálek se mnou začal od úplných základů, pomohl mi uklidnit zmatek a dostat pod kontrolu moje finance i mé věřitele.  Dostal jsem do ruky řád a nástroje, díky kterým mohu jednoduše řídit svou firmu.

Největším pozitivem je, že jsem získal kontrolu sám nad sebou, začal jsem být disciplinovaný. Nabral jsem sílu, optimizmus a reálnou vidinu, že firma může dál prosperovat. Mohu říci, že v té chvíli jsem zažil co to je odrazit se ode dna. 

Na spolupráci s Litecomem se mi nejvíce líbilo to, že jsem pochopil  jak jednoduše se může člověk sám zahrabat do problémů až do takového stavu, že již nevidí cestu ven a to vše  svým vlastním přičiněním. A taky jak je velmi cenné řešit vše jednoduše bez kliček a přetvářky. Pan Orálek je profesionál a konzultaci měl vždy připravenou a propracovanou tak, aby došlo ke snadnému pochopení a rozmotání dalších zmatků.

Dnes mám firmu ve stabilizovaném stavu, a to podotýkám, že moje firma má deset zaměstnanců, že za dva roky zaplatila více než 1.7mil. starých dluhů. Mám pořádek ve financích i v organizaci a hlavně se nebojím jít si za svým, prostě získal jsem druhý dech.

Jak jsem řekl, kdybych nepotkal Litecom, tak nevím jak by to dopadlo, možná bych to také zvládl, ale já ho potkal a děkuji za podporu. Myslím, že tuto službu může využít každý, kdo je ochoten se podívat sám na sebe upřímně a čestně a změnit to co opravdu uvidí.


V Pelhřimově 18.11.14

Jiří Čekal
Stavební izolace Pelhřimov s.r.o.
izolace.pe@iol.cz
tel. 602 403 544