Petra Tarabusová

21.2.2016

Podnikám od roku 2011 ve stavebnictví v oboru klempířství a také se zabýváme výrobou a montáží vzduchotechnických zařízení. Jmenuji se Petra Tarabusová a firmu jsem převzala po mém tchánovi.

Podnikání mě baví a bavilo, já jsem Litecom nevyhledala, našli oni mě. Jednoho dne zazvonil telefon, na jeho druhém konci byl příjemný pán, který mi nenabízel další super nabídku, ale vedl se mnou naprosto normální rozhovor a jelikož mě zaujal, tak jsme si domluvili schůzku. Schůzka byla velmi efektivní a profesionální, tak jsem se rozhodla spolupracovat. Důvod byl jednoduchý, chtěla jsem se rozvíjet a sebezdokonalovat jako majitelka firmy.

Navíc jsem očekávala, že se mi zvýší sebedůvěra a jistota a celkově mě nasměřují. Firma fungovala dobře, jen jsem chtěla zvýšit své porozumění řízení firmy, zaměstnancům a principům celého podnikání.

Největší trable jsem měla s tím, že mě jeden ze zaměstnanců nebral vážně a také jsem se necítila dobře při komunikacích s klienty ve vypjatých situacích. Navíc jsem neměla jistotu, co se týče plánování a řízení financí.

Tuto referenci píši přibližně po půl roce spolupráce. Absolvovala jsem 2 konzultace a také velmi zajímavý a přínosný komunikační trénink, který mě posunul. Všechny načerpané informace z konzultací s Míšou Orálkovou, i z Komunikačního tréninku, využívám téměř každý den, pomáhají mi ve zvládání problémů a nečekaných situací.

Konzultace jsou vedeny paní Orálkovou a to velmi osobním způsobem, hned ta první mi otevřela oči. Mám mnohem větší jistotu jako majitelka firmy a schopnost zvládnout vypjaté situace. Největší přínos byl ten, že jsem skutečně uviděla souvislosti, které jsem do té doby neviděla. Mám jasný směr ohledně řízení firmy.

Celkové příjmy firmy vzrostly a zisky firmy šly také nahoru, zvýšila se mi autorita u podřízených a celkově vztahy mezi námi se zlepšili. Dokonce jsem sebevědomější!

Na přístupu paní Orálkové bych ocenila otevřenost, přátelskost a hlavně přímost, která vedla k vyšší efektivitě. Mezi mnou a paní Orálkovou panuje upřímnost, díky které jsme rozkryly různé nedostatky a matoucí informace, které v podnikání panují.

Tuto službu mohu doporučit, protože funguje. Nedílnou součástí je ale to, že chci já a něco proto udělám, protože když to neudělám já, tak nikdo. Firma a já, jako její majitel jdeme dopředu.

Děkuji paní Orálkové a celé firmě Litecom za profesionální péči.

Ve Zlíně 2. 2. 2016

Petra Tarabusová

603 285 035
KLEMPÍŘSTVÍ TARABUS s.r.o.
info@klempirstvi-zlin.cz
www.klempirstvi-zlin.cz