Služby zlepšující fungování firem

Je mnoho cest, jak dobře vytvářet a vést svou firmu. Vy, kdo víte, že to u Vás není tak, jak byste si představovali, chcete to změnit a sami si s tím nevíte rady, a dokonce jste dospěli tak daleko, že si necháte pomoci, právě pro Vás je určen následující přehled možných služeb v oblasti řešení a zlepšování nežádoucích stavů ve firmě.

Nejde o souhrn námi poskytovaných služeb. My používáme pouze některé z těchto způsobů. Většinou je nutné použít kombinaci níže uvedených možností.

Například, k čemu Vám je analýza firmy, když nemáte řešení, jak z toho ven, a k čemu je Vám řešení, když ho nejste schopni provést (nejste v takové věci zkušení)?

Je mnoho názorů, jak dát firmu do pořádku. Já prezentuji jen ten svůj. Dle mého názoru FIRMA NEBUDE NIKDY V LEPŠÍM STAVU, NEŽ JE JEJÍ MAJITEL.

Takže první předpoklad je, že majitel chce dát sám svou firmu do lepšího stavu. Ať už použijeme, poradenství, konzultace, koučink, revitalizace, reorganizace, ozdravení nebo jiný termín, prostě je to Vaše firma a je to Vaše zodpovědnost.

Když Vám funguje špatně rodina, taky za Vás pořádek neudělá soused. :)

Pokud překonáte myšlenku, že se Vám do toho nechce, a nebudete prosazovat to, že jediným řešením je najmout si ředitele nebo krizového manažera, pak jste na nastartovali proces zlepšení stavu své firmy.

Existuje mnoho slov, která popisují proces zlepšující fungování firmy. Chcete jim porozumět? Chcete vědět, co Vás čeká s poradcem nebo s koučem? Chcete znát, jaký je rozdíl mezi revitalizací a reorganizací?

Můj výklad těchto procesů je níže napsán jednoduchou formou tak, abyste mu porozuměli a mohli si udělat o takové službě představu.

V oblasti zlepšování fungování firem se můžete setkat s těmito službami:

  • Koučink (trenink)
  • Školení a semináře
  • Poradenství
  • Analýza firem (firemní audit)
  • Ozdravení firmy (revitalizace firmy)
  • Reorganizace a restrukturalizace firmy
  • Řešení krize firmy

Sjednat schůzku